Tomek sawyer test z odpowiedziami

Pobierz

Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Zobacz quiz: "Przygody Tomka Sawyera".. W szkółce niedzielnej.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR.. A - Nie paliB fajek B - Z Huck'iem (tylko) C - Z Huckiem i Sidem D - Z Huck'iem i Joe'm 20.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMoże masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Gdzie był ukryty skarb Indianina i jego wspólników?. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Pytanie 2: Sid był: Pytanie 3:Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Przygody Tomka Sawyera odpowiedzi..

Przysięgę, że Huck i Tomek uciekną z domu.

Tags: Question 4 .. Wolne Lektury :: Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. Rozwiaz test z lektury: " Przygody Tomka Sawyera" 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

przygody tomka sawyera test z odpowiedziami.

.Plik Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera(1).doc na koncie użytkownika arb48 • Data dodania: 10 mar 2013Polecenia/pytania N: Uczeń: Pomoce: 5.. Co Tomek napisaB na piasku gdy byB piratem?. W teście Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Dlaczego ciotka Polly chciała zbić Tomka rózgą?. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. Dziwne zabobony, o których w książce jest mowa, panowały powszechnie wśród dzieci i niewolników Zachodu w .Pl/test/271830/19764.. Rozwi krzyówk.. Prosze o szybka odpowiedz na te pytania: 3.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. kamilaszalkiewicz_25429.. Dochodzenie prawdy przed sdem.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR.. / 4 lata temu (15 października)PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Jak napisać kartkówkę z lektury Przygody Tomka Sawyera; Napisz list do Tomka Sawyera; Krótką opinią o książce Tomka Sawyera; Jutro mam test z znajomosci lektóry Tomka Sawyera potrzebuje takich informacji co się przydadzą doKlasyczna powieść dla młodzieży Marka Twaina, zatytułowana Przygody Tomka Sawyera, została wydana w 1876 roku, a na polski rynek książkowy trafiła w 1901 roku.Za pośrednictwem przygód chłopca o wyrazistym charakterze i jego przyjaciół Twain kreśli portret małomiasteczkowej obyczajowości i realiów życia.Przygody tomka sawyera test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

1.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Pytania zawarte w teście.. Po pomalowaniu parkanu zmienił się stan majątkowy Tomka: A. zubożał C. był bogatszy o 100$ B. stał się .Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 201119.. Jaseq11 3 lata temu.. Skomentuj.. Odpowiedz.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Pytania z tomka sawyera : Media Lab, Inc.Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według ednego pierwowzoru: est on połączeniem charakterów aż trzech chłopców, których znałem, może zatem uchodzić za pewną kombinac ę psychologiczną.. A - Nie on Alfred Temple B - Becky pomazaBa ksi|kˇ C - Tak .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera 14 pytań.. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. / 5 lat temu (15 października)Huck Finn jest portretem z natury.. Koledzy Tomka pomalowali za niego parkan, ponieważ: A. otrzymali po 50 centów C. otrzymali sznurek i zdechłego szczura B. w wyniku przegranego zakładu D. sami chcieli spróbować tej przyjemności 4..

Załóż własny blog!Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera.doc - Przygody.

Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Czy Tomek pomazaB swoj ksi|kˇ ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. Udostępnij.. Jezu co z a debil to robił?pytania są złe tak samo jak odpowiedzi .-.. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według jednego pierwowzoru: jest on połączeniem charakterów aż trzech chłopców, których znałem, może zatem uchodzić za pewną kombinację psychologiczną.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Dziwne zabobony, o których w książce est mowa,Przygody Tomka Sawyera 1.. Z jakich elementów składa się świat przedstawiony w powieści: - Czas wydarzeń XIX w..

Są rzeczy, które też możesz otagować Przygody tomka sawyera test z lektury?

W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. A - AMY B - TOMEK SAWYER C - BECKY D - Wszystkie odpowiedzi s poprawne 21.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt