Napisz tekst o swojej szkole po niemiecku

Pobierz

W tej szkole panowałaby fantastyczna atmosfera.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz; 75% Sporty po angielskuW związku z tym, przygotowaliśmy dla Was wyimaginowaną rozmowę kwalifikacyjną po niemiecku, która zawiera wiele przydatnych zwrotów w tym języku.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Potem poszłam do szkoły.. Poniższy dialog to zestawienie standardowych pytań i odpowiedzi w języku niemieckim, które z dużym prawdopodobieństwem mogą się pojawić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Niemieckie teksty do czytania.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Po zajeciach wracam o domu.. Każdy z nich składa się z ciekawego tekstu .Już o 7 wstaję.. Cześć !. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Ich bin (wpisz swoje imię) Ich komme aus Polen Ich wonne (wpisz swoją miejsowość) Ich bin (ile lat) jahre alt Ich mag kino und computer spielen Meine Lieblings-Schulfach ist (wpisz ulubiony przedmiot) Meine Lieblingsfilm ist (ulubiony film wpisz) Zaczęłam..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:hiszpańskiego i chińskiego, a co rok szkoła wysyłałaby uczniów na wymianę międzynarodową.. Przydadzą się także życzenia bożonarodzeniowe po niemiecku.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, .. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz 6 zdań o swojej szkole po niemiecku (przetłumacz na polski) kuba051220 kuba051220 15.06.2015Czy ktos przetłumaczy tekst o szkole po niemiecku 2010-05-19 17:15:39 Napisz w formie opowiadanie o szkole swoich marzeń (na kartce) 2011-10-19 14:01:00 Napisz date po niemiecku .. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Moja obecna szkoła różni się od tej z moich marzeń, ale i tak jest bardzo fajnie..

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.

Wstałam o 6.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.ASGARD rodzaje szkół szkoły w Niemczech słówka po niemiecku słownictwo online słowniczek słownik typy szkół Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.Podaj również swój poziom zaawansowania, np. język angielski — poziom C1/C2.. Jeśli chodzi o tzw. umiejętności miękkie w CV, wpisuj tylko te, o których pracodawca wspomina w ogłoszeniu.. Brygida Rusiecka kl. 3aOpis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Jem śniadanie i się ubieram.. Podobne teksty: 76% .CV po niemiecku, czyli Lebenslauf, musi zawierać niemieckie zwroty charakterystyczne dla tego dokumentu, zapisane bez błędów językowych i w sposób czytelny dla rekrutera.Jeśli szukasz wskazówek, jak napisać życiorys po niemiecku, to jesteś we właściwym miejscu..

2013-05-06 20:15:46Napisz o szkole ;/ Niemiecki.

Opis mojej szkoły po Niemiecku.. O 14:25 pojechałem do domu.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Mam na jutro zadanie domowe z niemca.. Jutro mam 2 sprawdziany i 3 kartkówki i cały czas się na nie ucze, więc mam nadzieje, że mi pomożecie ;) Do napisania jest taki jakby referat na 80 słów o szkole.. Zapraszam także do śpiewania :) Teksty kolęd po niemiecku mogą zostać poza tym wykorzystane na lekcji niemieckiego, to zawsze ciekawy element świątecznych zajęć.. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Jeśli wpiszesz w tej sekcji curriculum vitae takie ogólne kompetencje jak "pracowitość", w żaden sposób nie wyróżnisz się na tle innych .Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Po obiedzie spotykam się z .Będziecie mogli ich posłuchać i ściągnąć tekst do wydruku w formacie pdf.. Każdy uczeń byłby miły i serdeczny do swoich kolegów i koleżanek.. Nasz przewodnik podpowie Ci, na co zwrócić uwagę, pisząc niemieckie CV.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

W szkole napisałem dwie klasówki.

zadanie .Codziennie wstaje o 7.00.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył.. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. O 19 wracam do domu.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. 1.Moja szkoła znajduje się w.. 2. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. List formalny z prośbą o informacje po niemiecku; .. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po angielsku.. Witaj w sekcji czytania!. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. O 7.45 ide do szkoły.. Opis niemiecki wzór.Polecane teksty: 82% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc .. [Szkoła podstawowa] 3 odpowiedzi +1 głos.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Zjadłam śniadanie.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie .. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt