Napisz list do bliskiej osoby w którym przedstawisz miłe chwile

Pobierz

miejscowość, data Droga Dominiko!. Odpowiedź Guest (Podaję przykładowe dane) Karolina Nonckiewicz Ul. Przemysłwa (coś tam coś.). 12/50 (kod pocztowy) (województwo)PO ANGIELSKU Napisz list do osoby która chce być popularna.. Question from @Dawidgluchaczka - Liceum/Technikum - PolskiWeź pod uwagę zarówno poruszaną tematykę, jak i sposób jej przedstawienia.. Tym niemniej chcę zapytać - co nowego u Ciebie ?Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile w gronie rodzinnym: To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz list do bliskiej ci osoby w którym wyrazisz swoje zaniepokojenie odnośnie mowy wśród młodzieży.. To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną.. Jak ludzie do siebie mówią?. Chciałabym opowiedzieć Ci o moim nowym hobby, którym jest nauka języka francuskiego.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Odpowiedz.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Napisz krótki list do bliskiej ci osoby dorosłej, w którym opowiesz jej o ważnym dla ciebie wydarzeniu.. *Opowiadanie pt. iv7-evil 26.10.2010 (18:19) powiec długi ma być list Zadanie jest zamknięte.Napisz list do bliskiej Ci osoby , w którym opowiesz o swoim Nowym Hobby !. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat..

Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym.

Prosze Szybko ;) :].. 29.02.2016 Cześć Tomek !. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Rady dla niego: Ucz się- będziesz mądry Zapisz się do szkolnego klubu- poprawisz swoją wiedzę Bierz udział w konkursach zdobędziesz doświadczenie.. Pamiętaj o budowie listu, zwrotach grzecznościowych, miejscowości, dacie, akapitach i podpisie.Napisz list do bliskiej ci osoby na temat pierwszych dni nauki w czwartej klasie - opisz nowych nauczycieli i nowe przedmioty .. uosabiają cechy .Napisz list do bliskiej ci osoby w którym odpowiesz o twoim nowym hobby pomóżcie pliss na jutro.. Twoja praca powinna liczyć minimum 150 słów.. Wiem, że nie jest to długi okres czasu, ale umiem już parę podstawowych .Napisz list do bliskiej ci osoby w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie w ciemnym lesie 2012-10-13 19:29:34; Napisz so kolezanki lub kolegi z innego regionu polski krotki list w ktorym opszesz swoja mala ojczyzna 2016-10-10 19:13:04; Napisz list do bliskiej Ci osoby, w którym opowiesz o niezwykłej przygodzie.. :P Pliska Daje Naj :* Odpowiedź Guest Witaj Ciociu!. Pamiętaj o stałych elementach listu: miejscowość, data; nagłówek, wstęp, rozwinięcie, zakończenie, podpis.. *Kartka z pamiętnika.. Na początku mojego listu chciałam Cię bardzo serdecznie pozdrowić.. Odpowiedź Guest..

Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym Min.

Ta bliska osoba ma na imię Julka :)".. Proszę nie pisać z tłumacza :) Oczekuje odpowiedzi dziś, ponieważ jutro jestem wolontariuszką WOŚP i nie bede mieć .napisz list do bliskiej osoby w ktorym;-poinformujesz o zblizajacym sie egzaminie-opisz jak sie przygotowywujesz-napisz jak egzamin wplynie na twoje plany zyciowe-co zamierzasz robic po egzaminie-wyjasnij jaktwoim zdaniem nalezy sie przygotowac do egzaminu i jak oceniasz swoje przygotowanie-wyrazisz nadzieje na pomyslny wynik egzaminu-i na koniec zapowiesz odwiedziny bliskiej osobyNapisz list do bliskiej osoby w którym opowiesz o wydarzeniu które cię oburzyło.Przedstaw co było jego przyczyną i jak twoim zdaniem należało się zachować .. Piszę do Ciebie, ponieważ to jedyny sposób, żeby się z tobą kontaktować.. !Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Chciało by się komuś napisać pracę z j. polskiego?Napisz list do bliskiej ci osoby,w którym wyrazisz swój niepokój związany z podróżowaniem w dzisiejszych czasach.. Refleksje zainspirowane pytaniem bohaterki: Czy ja też kie- dyś taka będę?.

...Napisz list do bliskiej osoby, w którym zachęcisz ją do spaceru po zimowym parku.

dodano wczoraj o 23:53 co najmniej 22 linijki papieru kancelaryjnego w linie Zgłoś nadużycie.. Question from @Luncheonette - Gimnazjum - Polski"To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną"-napisz list do bliskiej osoby w którym przedstawisz chwile spędzone wśród najbliższych.. Komentarze do zadania.. - 2 godziny lekcyjne.. Zaczęłam uczyć się go pod koniec stycznia.. Odpowiedź Guest.. Droga Aniu!. Dawno się nie odzywałaś, więc jest mi przykro.. Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym.. Pamiętaj, aby swoje opnie uzasadnić.Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym.. Question from @kornel1998 - Gimnazjum - Polski*To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną.. Piszę do Ciebie, ponieważ chciałam Ci opowiedzieć o moim nowym hobby.. Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym.. Miejscowość dn, 01.12.2015r.. Zgłoś nadużycie.. Skorzystaj ze schematu na stronie 129.Zadanie: napisze list do bliskiej osoby , w którym zachecisz ja do spaceru po jesiennym parku i opiszesz zalety wspólenej przechadzki błagam pomocy Rozwiązanie: kochana mam niezmierną ochotę wyjść na dwór i pospacerowaćNapisz list do bliskiej ci osoby, w którym opowiesz o swoim hobby..

Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym.List - napisać.

pół str. NA DZIŚ PILNE MEGA.. "To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną".. Pls jak najszybciej!. Przecież obiecałaś, że będziesz często pisać, tymczasem ja robię to pierwsza.. Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym.Napisz list do bliskiej osoby, w którym przedstawisz wrażenia po przeczytaniu lektury "W 80 dni dookoła świata".. Chcę Ci bowiem opisać ostatnią sobotę.to był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną napisz list do bliskiej osoby w którym przedstawisz miłe chwile spędzone razem w gronie rodzinnym plis na jutro i niekopjujcie z innych prac daje naj"To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną"-napisz list do bliskiej osoby w którym przedstawisz chwile spędzone wśród najbliższych.. Nowy Sącz, 27.03.2011r.. *To był wspaniały wieczór spędzony z moją rodziną.. 2015-04-18 19:29:12Napisz list do bliskiej ci osoby, w którym opowiesz o przedstawieniu teatralnym oraz o swoich wrażeniach po jego obejrzeniu.. +0 pkt.. Zadanie jest zamknięte..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt