Opis pokoju na niemiecki

Pobierz

na biórku mam lampkę, komputer i magnetofon.mam też stolik, który stoi pod oknem.. drzwi sa średniej wielkosci o ciemnym brązowym kolorze.. Filmy.. (Czy twoja torba jest ciężka?). 1.obok łóżka na dywanie znajduje sie stół.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po polsku.. poleca 81% 4130 głosów.. +1 głos.. Oba pomieszczenia są duże i przestronne.. Opis osoby po niemiecku; Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku; Opis przyjaciółki po niemiecku; Opis dnia po niemiecku; Opis wakacji po niemiecku; Opis pokoju po niemiecku; Opis domu po niemiecku; Opis mieszkania po niemiecku; Opis obrazka po niemieckuOpis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. (Przecież jest ciepło, dlaczego masz na sobie ciemne rzeczy?). Der Stuhl - krzesło.. Die Lampen im Wohnzimmer sind stufenweise einstellbar.przetłumacz na j. niemiecki opis pokoju.. mój pokój jest duży.. Tylko prosze, nie z tlumacza.. An der Wand hängen zwei Bilder.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz OPIS POKOJU po niemiecku w 10 zdaniach.. PILNE!Pilne!. Z gory dziękuje.. Jasna jadalnia połączona jest z kuchnią.. obok biurka jest szafa na ubrania .Opis pokoju po niemiecku, czy mógłby ktos szybko przetłumaczyć dla mnie tr kilka zdań?.

Opis pokoju po niemiecku.

Mój pokój jest mały ale bardzo go lubię .. w prawym rogu stoi komoda a zaraz obok niej biurko z komputerem .. 9,306 wizyt.. Na prawo od okna jest telewizor.OPIS POKOJU NA NIEMIECKI!. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po Niemiecku.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Treść.. Na biurku stoi komputer.. (nadużywa Pani formy- würde sein).Rozprawka po niemiecku; Opis po niemiecku.. Opis ma byc dosc prosty.. Koło łóżka po prawej stronie jest mała półka, na której jest lampka.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Der Fussboden -podłoga.. bequem - wygodne.. modern - nowoczesne.. na parapecie stoją kwiatki.. pod oknem jest mała szawka a nia nie telewizor.. 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie.der Balkon - balkon.. Der Teppich - dywan.Na parterze znajdują się pomieszczenia mieszkalne i jadalnia.. na środku pokoju leży brązowy dywan.. (Noc jest ciepła.). Na 1/2 strony A5.. Opis pokoju po niemiecku.. po prawej stronie od drzwi stoj ipółka z ksiązkami obok czarna kanapa, a .Opublikowany in category Język niemiecki, 24.08.2020 >> .. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju: ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują sięTłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami..

Opis pokoju !

3.Obok lustra znajduje się komoda.. Tylko prosze, nie z tlumacza.. To ma miec sens ;) Oczywiscie daje naj :) POTRZEBUJE NA ZA CHWILE :)) Opis swojego pokoju po niemiecku.. Ten pokoj jest duzy i jasny.. Der Vorhang - zasłona.. 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis pokoju po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)proszę o przetłumaczenie tego tekstu na język niemiecki mój pokój jest niewielki.sciany są zielone.mam nieduże meble.. dokąd?. skąd?. obok drzwi jest ładny obraz.na przeciwko drzwi jest okno.. Opis ma byc dosc prosty.. Na 1/2 strony A5.. der Korridor - korytarz.. BARDZO PROSZE O POMOC!. na parapecie stoją w doniczkach kwiatki.u sufitu wisi zielona lampa.. Opis po niemiecku .. Naprzeciwko stołu stoi lustro.. na półce leżą książki.. zielony to mój ulubiony dywan.. Der Sessel - fotel.. luxuriös - luksusowe.. Po lewej stronie znajdują się meble.. ściany są koloru zielonego , na przeciwko drzwi stoi łóżko , które jest pod oknem , obok niego wazon z kwiatami .. ma jasne fioletowe ściany i jasno brązową podłoge.. Biurko stoi na prawo w kącie.. :)) BYŁAM CHORA I PZRED CHWILA DOWIEDZIAŁAM SIE ZE MUSZE MIEC TEN OPIS POKOJU PO NIEMIECKU..

Przetłumacz na język niemiecki!

Znajduje się tutaj duży salon i pokój gościnny.. (No, nareszcie pokój jest czysty.). Po prawej stronie znajduje się łozko.. Ma kolor brzoskwiniowy.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. BARZO PROSZE O PZRETŁUMACZENIE TEGO TEKSTU!. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus.. Wszystkie sciany sa pomalowane na rozowo.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Obok biurka stoją dwie szafy.Opis swojego pokoju po niemiecku.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.Die Couch- wersalka.. Na przeciwko wejscia stoi biurko.Przed biurkiem stoi krzesło,a na biurku lampka.Opis domu po niemiecku Opis mieszkania po niemiecku .. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po pols… klekot12 klekot12 07.12.2009 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane • sprawdzone przez eksperta .Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer 23 czerwca 2010 Odsłon: 77 395 15 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailopis pokoju na niemiecki.. Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek.. proszę o przetłumaczenie tego opisu na j. niemiecki Mój pokój jest duży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt