Opisz polskie święto po angielsku

Pobierz

Our preparation before Christmas starts in….Zawsze mi brakowało na przedświątecznych lekcjach angielskiego słówek o polskich zwyczajach świątecznych!. Potem czas na otwieranie prezentów.. Ja chcę tłusty czwartek :).. Ja kocham święta ponieważ moja cała rodzinia się wtedy zbiera.. Po pierwsze (i chyba najważniejsze ) prezenty otwiera się 25 grudnia, nad ranem.. W opisie ma być: - co się dzieje podczas święta - co robię - co ludzie robią - co lubię w tym święcie - a czego nie Może być to Boże Narodzenie, Wielkanoc lub jakieś inne święto ;) Długość ok. 10 zdańOpisz święta po angielsku.. zadanie dodane 9 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika ann_na14 (-1,860) [Gimnazjum] wypracowanie.Tłumaczenie słowa 'Święto Konstytucji 3 Maja' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. W Stanach Zjednoczonych jest jednak obchodzone nieco inaczej niż w Polsce.. O 17:30 jem obiad.. O 18 oglądam TV.. We to share a walfer and we eat vigil .On vigil is 12 dishes .Opisz święto panujace w polsce po angielsku jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj czeka wiec pomóż po angilsku napiusz i tłumaczenie po polsku To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćLabour Day - Święto Pracy (1. maja) Constitution Day - Święto Narodowe Trzeciego Maja (3. maja) Ascension Day - Święto Wniebowstąpienia Pańskiego Whit Sunday - Zielone Świątki Mother's Day - Dzień Matki (26. maja)Opisz jedno Polskie święto po angielsku :)..

Opisz swoje ulubione święto po angielsku.

przygotowuję śniadanie rodzinie.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. My school day starts at 8 a.m.Opisz jak się spędza swięta Bożego Narodzenia w twoim domu- po rosyjsku zadanie dodane 3 lutego 2011 w Język obcy - inny przez użytkownika ilona1 ( -150 ) [Szkoła średnia] proszęDescribe your favourite festival - Opisz swoje ulubione święto - angielski.. At half-past seven I eat my breakfast.Prosze przetlumaczcie mi ten teks na angielski: W niektórych kościołach chrześcijańskich święta Bożego Narodzenia zaczynają się od dnia poprzedzającego rocznicę narodzin Jezusa - Wigilii (wieczór 24 grudnia), zwanej w Polsce regionalnie Gwiazdką.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. O godz. 23 zasypiam.. O 17 kończę pracę.. Tak samo jak ze świętem Bożego Narodzenia (Christmas) sposoby obchodzenia Wielkanocy dość znacząco się od siebie różnią w poszczególnych krajach.Opis dnia po angielsku - wzór.. Gdy są już wszyscy to mój dziadziu bierze opłatek wigilijny i z wszystkimi się dzieli.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. potem wszyscy biorą opłatki i się dzielimy.. I finish my breakfast at 6:45.Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie..

Wielkanoc - słówka po angielsku.

oglądam ulubione seriale .Święta Bożego Narodzenia (Christmas) to ważny czas dla wielu osób.. Póżniej moja mama przynosi 12 potraw.Napisz jak wygląda twój dzień-przynajmniej na jedną stronę A4.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. then dressed Christmas tree and sits at the Christmas table.opisz swój dzień w 7 zdaniach po angielsku a potem przepisz go na polski opisz swój dzień w 7 zdaniach po angielsku a potem przepisz go na polski .Opisz miejscowośc turystyczną w Polsce,którą twoim zdaniem można polecic Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: madziorex 11.4.2010 (20:17) Opisz krótko swój dom i swój pokój Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: banan-owa 16.5.2010 (15:00) Opisz kurs na którym byłeś w liście do przyjaciela.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisać swój dzień po polsku a potem na angielski .Wielkanoc po angielsku czyli Easter, jest świętowana nieco inaczej niż w Polsce.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. o 16;30 mam obiad.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Dziękuję.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.Święta Wielkanocne - słownictwo tematyczne..

Question from @K1a1m1i - Gimnazjum - Język angielskiPolskie zwyczaje wielkanocne po angielsku.

Codziennie wstaję o6rano.. gdy jest zimno oglądamy telewizję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt