Test z lektury brzydkie kaczątko

Pobierz

A. żółte B. szare C. czarne 4.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. a) Uważano je tam za bezwartościowe i nikt go nie rozumiał b) Było mu tam za ciepło c) Tęskniło za swoją mamą 17) Jakie ptaki podziwiało jesienią brzydkie kaczątko?Test z lektury Brzydkie Kaczątko.. Akcja utworu dzieje się: na wsi.. A. z powodu brzydkiego wyglądu B. z powodu nagannego zachowania C. z .Test z lektury brzydkie kaczatko to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Czy mama broniła kaczątko gdy inne kaczki się z niego wyśmiewały?. W jakiej rodzinie przyszło na świat brzydkie kaczątko?. kometarz na .Brzydkie kaczątko • lektury kl.1-3 • pliki użytkownika lucyna1909 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • brzydkie.. streszczenie.docx, brzydkie.docBrzydkie kaczatko - test z lektury - pytanie zadane przez użytkownika portalu Xboxer.pl.. kometarz na brzydkie kaczatko to jest dobre i nie wiem Brzydkie kaczątko - streszczenie.. pytanie 1 z 15.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak zareagowały kury i kaczki, na widok brzydkiego kaczątka?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Brzydkie kaczątko, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do lekcji, rozwiąż test zbudowany z 15 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.10 sekund..

5.Brzydkie kaczątko.

Finde ‪Zoll Test‬!Najbardziej kompletny test z lektury Brzydkie kaczątko jaki znajdziesz w sieci.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do odpowiedzi z języka polskiego, z materiału dotyczącego lektury "Brzydkie kaczątko" H. Ch.. Brzydkie kaczątko - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Brzydkiego kaczątka.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W pobliżu jakiego budynku założyła swoje gniazdo kacza mama?a) starszy pan z psem myśliwskim b) starsza kobieta z kurą i kotem c) baba jaga 16) Dlaczego brzydkie kaczątko nie zostało w chatce?. czasami tak czasami nie.. Jakiego koloru upierzenie miało kaczątko, gdy przyszło na świat?. Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury brzydkie kaczatko?. — To nie indycze — rzekła do siebie kaczka — umie pływać i jak jeszcze!. jak Julian Tuwim został poet .Z racji tego jednak , że tak się nie stało, kaczątko ruszyło wtedy dalej.. Andersena przerabianej w szkole podstawowej.. Udostępnij.. kaczka; kukułka; kura; Sprawdź się w poniższych tematach: Mikołajek.. a) największe b) najmniejsze c) w kropki d) w paski 4) Dlaczego kaczątko zostało nazwane brzydkim?Powiązane z testem z Brzydkiego kaczątka.. Co Mikołajek chce robić w przyszłości?. Zawiera nieodpowiednie treści?.

Quiz wiedzy o bajce "Brzydkie kaczątko".

test z angielskiego hello 2 delphi tapety na ekrany tapety na tablet android chomikuj Z racji tego jednak , że tak się nie stało, kaczątko ruszyło wtedy dalej.. Brzydkie kaczątko pływało z innymi.. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Brzydkie kaczatko - test z lektury to Xboxer.pl - Brzydkie kaczatko - test z lektury - Forum.. a) 2 b) 6 c) 1 d) 7 3) Które jajko wykluło się jako ostatnie?. BASSIOR 6 miesięcy temu.. Kto wysiadywał jajko, z którego wykluło się Brzydkie Kaczątko?. a) 3 b) 5 c) 7 d) 2 2) Ile kaczątek wykluło się najpierw?. Wyślij zgłoszenie .Test z języka polskiego dotyczy lektury "Brzydkie kaczątko" H. Ch.. Kłótnia Antka Królikowskiego z ojcem Joanny Opozdy.. Jakie przezwisko chłopcy nadali swojemu .Brzydkie kaczątko wykluło się z jajka które wysiedziała.. Brzydkie kaczątko - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Brzydkie kaczątko.. Dlaczego kaczątko nie było akceptowane przez wiejskie zwierzęta?. "Jest pan nikim"brzydkie kaczątko lektura - ,,Brzydkie Kaczątko''-test - Brzydkie kaczątko - "Brzydkie kaczątko"- test - Brzydkie kaczątko - Brzydkie kaczątko .. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.. Skąd było wiadomo, że małe brzydactwo nie było indykiem?. Brzydkie kaczątko wykluło się z jajka, które wysiedziała: Brzydkie Kaczątko - pytania do lektury.. Klasa 5 Polski lektura..

Co brzydkie kaczątko lubiło robić?

A. kaczej B. gęsiej C. łabędziej 3.. Skomentuj.. Udowodnij.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Pytania i odpowiedzi do lektury Brzydkie kaczątko (.. Jak brzydkie kaczątko dowiedziało się kim jest?. Andersena.Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Brzydkie kaczątko" H. Ch.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Brzydkie kaczątko wykluło się z jajka, które wysiedziała: Preview this quiz on Quizizz.. Rozwiąż test zawierający 15 pytań i przygotuj się do lekcji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt