Dni których nie znamy tekst

Pobierz

Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz.. Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł.. Ważnych jest kilka tych chwil.. Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. e G D G. Tyle było dni do utraty sił.. Tyle było dni, do utraty sił, Do utraty tchu, tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz: .. Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na .Tekst piosenki: Tyle było dni, do utraty sił, Do utraty tchu, tyle było chwil, Gdy żałujesz .Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majątek prysł, on nie stoczył sięDni, Których Nie Znamy Lyrics: Tyle było dni do utraty sił / Do utraty tchu tyle było chwil / Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic / Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że / Ważne .Dni których nie znamy - Marek Grechuta Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sadTekst piosenki: Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, .Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że..

Pokaż cały tekst.

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,Dni, których nie znamy lyrics: tyle było dni do utraty sił do utraty tchu tyle było chwil gdy żałujesz tych, z których nie masz nic jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że ważne.Dni, których nie znamy - piosenka z repertuaru piosenkarza Marka Grechuty..

*Pobierz tekst z chwytami w PDF.

C G e D.Dni Których Jeszcze Nie Znamy Lyrics: Tyle było dni do utraty sił / Do utraty tchu tyle było chwil / Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic / Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że .Dni, których nie znamy Marek Grechuta tekst piosenki oraz tłumaczenie.. Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz.. Choć majątek prysł, on nie stoczył się.. Że, ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy, Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest .DNI, KTÓRYCH NIE ZNAMY - Planeta Singli [Chór Warsztatowej Akademii Musicalowej] - podkład muzyczny.. Tyle było dni Do utraty sił Do utraty tchu Tyle było chwil Gdy żałujesz tych Z których nie masz nic Jedno warto znać Jedno tylko wiedz Że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na .Dni, których nie znamy - Marek Grechuta.. Że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy.. Do utraty tchu tyle było chwil.. Że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy..

e G D G. Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic.

Sprawdź chwyty na gitarę.. Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,Dni, których nie znamy - chwyty i tekst ZWROTKA Em G D G Tyle było dni, do utraty sił, Am E G D Do utraty tchu, tyle było chwil, Em G D G Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Am E G D Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że REFREN Am B7 Em C D G Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, C Am B7 Em C D G Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy, Am B7 .. Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad.. Kompozycja ukazała się po raz pierwszy w 1971 roku na albumie solowym wokalisty pt. Korowód.Których jeszcze nie znamy.. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych .Marek Grechuta - Dni, których nie znamy Tyle było dni, do utraty sił, Do utraty tchu, tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz: Że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy, Ważne są tylko te dni, których jeszcze .Tekst Utworu.. Że ważne są tylko te dni…Dni Których Jeszcze Nie Znamy.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Teledysk i tekst piosenki Dni, których nie znamy od Marek Grechuta.. Tych na które czekamy .. Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic e G D G. Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, C G e D. że ważne są tylko te dni, C a D. których nie znamy e C D G e. ważnych jest kilka tych chwil, C a D.Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy..

Dni, których nie znamy Tekst: Marek Grechuta Muzyka: Jan Kanty Pawluśkiewicz.

Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie, że.. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamyTekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt