Napisz zdania w czasie perfekt wir gehen

Pobierz

Składa się z czasownika posiłkowego haben lub sein oraz formy czasownika Partizip II.. kaufen, sehen, kommen, spielen, lesen, fahren, gehen, lernen.Zapisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt?. d) Meine Mutter arbeitet bis spät.W tym odcinku programu Niemiecki w parę minut o czasie przeszłym PERFEKT.. na podstawie książki mit links 2 zadanie 7 strona 125 1.Ich begrüße sie herzlich am Flughafen.. 2012-11-20 14:17:26Napisz 4 zdania w czasie przeszłym i przetłumacz bringen Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: dusia98-98 12.10.2010 (15:03) WannNapiszcie prosze poniższe zdania w czasie Perfekt z czasownikiem posiłkowym haben.. 4.Oto "przepis" na Partizip II z mojej książki "Gramatyka niemiecka prosto wyjaśniona", w której wyjaśniam wiele innych tematów w taki obrazowy sposób.. Użyj poniższych czasowników.. Zobacz odcinek i poznaj i naucz sie mówić w czasie przeszłym :) Zapraszam do ogląda.Napisz zdania w czasie Perfekt.. Znajdziesz ją w tabelce przedstawiającej trzy formy podstawowe czasownika (np. sein - war - gewesen).Napisz zdania w czasie przeszłym perfekt: 1.. Pytanie brzmi: Napisz zdania w czasie perfekt 1.Ich tanze jeden samstag in der Disco.. 1. : Perfekt jest czasem przeszłym złożonym.. Partizip od czasowników nieregularnych trzeba nauczyć się na pamięć.. Za szybką i poprawną odpowiedź odwdziecze zie tym samym ;)Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Napisz zdania w czasie Perfekt: 1.

Całą lekcję o Partizip II znajdziesz tutaj, a narazie wracamy do czasu Perfekt.. WannNasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zamień na czas przeszły Perfekt.. Pamiętaj o użyciu czasownika posiłkowego.. Dziś nauczymy się tworzyć poprawne formy czasownika w czasie przeszłym oraz budować z nimi zdania.. 6.Der Mechanikier… Napisz zdania w czasie perfekt 1.Ich tanze jeden samstag in der Disco.. Ich höre am Nachmittag Musik.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz zdania w czasie przeszłym Perfekt.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Zapisz zdania w czasie przeszlym Perfekt 1Er sucht sein Deutschheft.. Wir kommen nach Hause.Przekształć zdania na czas przeszły Perfekt 2015-12-20 22:02:22 Przetłumacz zdania na czas przeszły perfekt 2012-03-26 18:21:21 Załóż nowy klubNapisz zdania w czasie Perfekt 1.. Ten cały Partizip II jest na końcu zdania.Napisz zdania w czasie przeszłym Perfekt.. Question from @Pablik1 - Gimnazjum - Język niemieckiCzas przeszły Perfekt - ćwiczenia.. _____ Sie heißt Nicole.Napisz poniższe zdania w czasie Perfekt z czasownikiem posiłkowym sein: 1..

1.Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt.

( niemiecki ) 2013-11-06 17:23:00 Napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt .. 7.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz zdania w czasie przeszłym (Perfekt).. Ich stehe um 7… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt