Zimowy krajobraz za oknem opis

Pobierz

Drzewa zrzucają kolorowe liście i nadchodzi zima.Widok z mojego okna.. Cel główny: Tworzenie własnego tekstu.. Nie są to szare, smutne "wielkoludy", ale kolorowe i wesołe sześciopiętrowce.. Na szybach pojawiają się wzory malowane przez mróz, a w powietrzu widać drobne, wirujące płatki śniegu.. ptaki spiewają pomimo mrozu.. Zima to czas, gdy przyroda, ukołysana do snu śpiewem jesiennego wiatru, odpoczywa nabierając sił przed kolejnymi pracowitymi tygodniami.. Widać śnieg, który moim okiem wygląda na biały puch, które jeszcze nie dawno rozsypywaly chmury.. Na łące zakwita dużo.Opis zimy.. Przez trzy długie miesiące natura owija się w śnieżny koc, pogrążając w słodkim śnie.. Monotonia zimowego krajobrazu, na który składają się niezliczone pokłady bieli, potrafi .Jeździć na łyżwach można też, bo zima fajna jest.. Kiedy weszłam dzisiaj do mojego ogródka ,wydał mi się wprost bajeczny.Od razu spodobał mi się ten zimowy wystrój.. Główną cechą sezonu zimowego jest stała niska temperatura i śnieg w większości krajów świata.Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na których już spadły listki widać także ogródek, na którym zostały jeszcze uschnięte kwiaty, i zielonkawa trawa znajduje się tu duża mahoniowa huśtawka, lubię się na niej huśtać gdy popatrze w bok okna widzę duży plac .Zadanie: widzę i opisuję opis krajobrazu zimowego potrzeba ,mi na jutro opis musi być na jedną stronę kartki z zeszytu proszę pomóżcie pierwsze osobie dam Rozwiązanie: jest pora zimowa gdy spojrzę za okno widzę te same budynki drzewa a jednak są inne rózniąOpis zimowego krajobrazu zza okna , pilne !.

Ta pora roku sprawia, że mój krajobraz intensywniej żyje.

jasność śniegu styka się z odchłaniom nocy i pożeraja się nawzajem.. Na podwórku są wirujące płatki śniegu.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zima: opis natury, cechy i ciekawe fakty.. Cele operacyjne-uczeń: - Obserwuje widok za oknem, ustnie opisuje przyrodę, - Kształci umiejętności obserwacji, - Zbiera słownictwo do opisu zimowego krajobrazu, - Udziela odpowiedzi pełnym zdaniem, - Utrwala zasady ortograficzne, - Utrwala części mowy, - Kształci umiejętność wypowiedzi pisemnej jaką jest opis.Rozwiązania (1) Chciała bym opisać mój krajobraz za oknem.. a potem poinformuj o wyniakch xD.. a w mroźny dzień wsyztsko się zmienia .. Mój wzrok sięga też na opuszczony dom wokół którego rosną drzewa liściaste.Zadanie: opisz widok za twoim oknem Rozwiązanie:pis widoku za oknem siedząc przed oknem widzę jedną biała kropkę to zima piękna pora roku patrząc przed siebie widzę bałwana którego ulepiłam wczoraj z siostrą ma on duży czarny garnek na głowie oraz starą niepotrzebną w domu pomarańczową marchewkę bałwan to nie jedyna rzecz jaką widzę za oknem są tam też dzieci które właśnie zaczęły rzucać się śnieżkami cieszą się z zimy ja również o zaczął padać śnieg .Opis krajobrazu za oknem.. More Questions From This User See All.. Tej zimy widok z mojego okna na świat jest wyjątkowo magiczny..

Na łące zakwita dużo...zimowy krajobraz - opis Tu dodasz ZA DARMO zadanie!

W lasach nie słychać ptaków, a wielobarwne liście przebijają się spod śniegu.Latem , wsyztsko jest widoczne , kolorowe i nie brakuje dzieci huśtających się z zafascynowaniem na huśtawce .. Zad.1 Jaka siła wyporu działa na klocek aluminiowy o objętości V=0,5 m sześciennego zanurzony w wodzie?. opisz co widzisz i bedzie git ; )) tsak mi sie wydaje .. Zimowy widok z mojego okna.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. mróz widać nawet przez okna.. Gęstość wody wynosi 1000 kg/m kwadratowe Answer.W lecie, duże, żółte słońce połyskuje kolorowymi refleksami szyb.. Pewne zimowe dni charakteryzują się ciszą i mrozem, a w pozostałe dni wiatr mruga i wyje.. Ta pora roku ma na wielu ludzi bardzo negatywny wpływ.. Jest on bardzo piękny i mi się podoba.. /Radosław Kołodziej, Mateusz Gielo, Wiktor Kątek/ 3.. Dzieci bawiące się beztrosko w lepienie bałwana, jazdę na łyżwach lub w inne zabawy na tę porę roku.Zimowy krajobraz przedstawia także drzewa, które już bez liści pokryte są białym śniegiem.. wszędzie jest biało i pięknie.. Piękna zima.. w nocy wszystko lśni i się mieni niczym brokat.. z nieba wyłaniaja się promyki słońca.. na tej podstawie .. Za oknem na drzewie jest śnieżnobiały puch, a zza chmury wystaje blade .Fotografie podzielone na kategorie: akt, portret, krajobraz, reporterskie, ludzie, zwierz?ta i wiele innych..

W ich oknach, jak w błyszczących oczach odbija się zielona część krajobrazu.

ulice są białe, a w lesie panuje spokój, większy nawet niż letnim popołudniem.. Obudzone promyczki słońca tańczą po całym ogrodzie , obsypanym śniegowym pierzem.Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. drzewa są łyse.. Ogród wyglądał jak jedna z komnat Królowej Śniegu .Taki blask bije od tej lśniącej śniegowej powłoki.. lecz piękne.. Widzę też biały dom sąsiadów.. Latem uwielbiam patrzeć na wspaniałe, żółte słońce.. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. łąkę na której latem jest strasznie dużo kwiatów.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą inne trochę mniejsze.drzewa są pokryte białym, lekkim puchem.. Gdy nadchodzi jesień, patrząc przez okno, można zaobserwować jak z dnia na dzień wszystko nabiera złocistych barw.. Słychać to nie tylko w piskach dzieci, w ich płaczu, w świergocie ptaków, ale również widać to moim balkonie, gdzie rosną małe zielone drzewka iglaste, których drobne igiełki są wówczas najpiękniejsze.Widok z mojego okna..

Drzewa przykryte białym śniegiem jak pierzyną, które powiewają lekko na zimowym wietrze.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Krajobraz z mojego okna jest piękny!. Drzewa pokryła piękna, biała kołderka, a tam na dachu sople wiszą jak brylanty w naszyjniku.. Proszę czekać.Na łące zakwita dużo kwiatów i przylatują bociany by budować swe gniazda, zaś nad stawem już z dala można usłyszeć hałaśliwy szum skrzydeł przylatujących łabędzi.. Z okna widzę dwa drzewa, a za razem korony drzew.. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. jak wszystko co otacza nas .Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.opis jesienny krajobraz jest pełen barw,zapachów jak i dzwięków rozdawanych przez przepiękną naszą naturę.Jesienny krajobraz jest rozdawany przyjeciołom, kolegom ,koleżankom, ludziom starszym,ludziom młodym.Rozdawany przez kogoś tak jak by wyjeżdzał na zawsze gdzieś i miał by nie wrócić do nas.I tak jak by wiedział że jego rzeczy pakunki, tobołki które niesie na nic się mu nie przydadzą.Cały świat wypełniony jest wielobarwnymi kolorami, liśćmi spadającymi z .Redagujemy opis krajobrazu zimowego.. wsyztsko jest inne .. ; || dla ułatwienia: za oknem widzę -naprzeciwko niewielki plac zabaw a za nim blok -na prawo zaśnieżony chodnik -na lewo także blokPatrzac przez okno widzę piękna złota jesień .Kolorowe liscie spadające z drzew oraz barwne dywany na ziemi ułozone z tych liści.Spacerujących sąsiadów ze swoimi dziecmi .Patrzac w górę widzę błękit nieba i pięnie swiecace słońce,rzucające promienie na jezioro .A za jeziorem jest piękny las w którym zwierzatka szykują się do zimy.-Wiosna to najpiękniejsza pora roku,nie pomijając jesieni,zimy i lata.Każda z tych pór roku ma swoje wady i zalety,lecz wiosna ich nie ma.Wiosną życie budzi się ze snu zimowego.Ostatki zimowej pierzyny rozpuszczają się i jak za sprawą różdżki znikają.Wiosną sam zapach zachwyca,świeże powietrze przy każdym oddechu wypełnia nasze płuca.Krajobraz nie ma sobie podobnie pięknych.Drzewa budzą się ze snu,pączki zaczynają pęcznieć po to ,żeby zaraz wystrzelić i .Poetycki opis zimy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt