Opowieść wigilijna zadania

Pobierz

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpowieść wigilijna?. Co zawsze robi Scrooge, gdy się nad czymś zastanawia?. pomóżcie To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćRozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lekturaOpowieść Wigilijna zadanie.. 2.O której rocznicy śmierci Jakuba Marleya dowiadujemy się w książce?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Duch ubrany był w obszerny, ciemnozielony płaszcz, który obszyty był białym futerkiem.Opowieść Wigilijna - test ze znajomości lektury"Opowieść wigilijna" test.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. W domu bohatera panował nastrój na tyle miły i świąteczny, ze on sam nie mógł go poznać.. a) Przyjacielem z dzieciństwa b) Wspólnikiem w interesach c) Sąsiadem z kamienicy d) Siostrzeńcem 5) Scrooge jako .Trudny test z Opowieści wigilijnej.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.06.10.2021 15:45.. 1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?.

7.Opowieść wigilijna.

Proszę to pilne!. Osadź .. Część 1. brawo!. Lista pytań do lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.10 sekund.. Więcej.. Ile lat nie żyje współpracownik Scrooge'a?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Edytuj elementy.. brawo!. Euzebiusz Screwit.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. opowieść .Test wiedzy z lektury - "Opowieść wigilijna".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test składa się z 12 pytań.. Podaj przykłady zmiany postawy Ebenezera Scrooge'a.. Wymagane logowanie .Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. soczek185_47655.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Pytania do lektury.. 3) Główny bohater to: a) Ebenezer Scrooge b) Bilbo Baggins c) Bob Cratchit d) Fred 4) Kim dla Scrooge'a był Marley?. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?1) Miejsce akcji to: a) Warszawa b) Moskwa c) Londyn d) Nowy Jork 2) Czas akcji: a) XX w. b) XVI w. c) XXI w. d) XIX w. brawo!.

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Do jakiego gatunku zalicza się "Opowieść wigilijna"?. Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. Polub.. Ostrzegamy - quiz z "Opowieści wigilijnej" nie .Spotkanie to odbyło się w inny sposób niż poprzednie.. Test składa się z 12 pytań.. Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.. Gdy spostrzegł widmo nie potrafił pojąć jak bardzo jest ono niepodobne do poprzedniego.. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Jakie przesłanie niesie Opowieść Wigilijna Karola Dickensa ( to co leciało w kinie ) .. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Dalej.. Nadal żyje.. Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!. Uzasadnij odpowiedź .. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż test!. brawo!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - "Opowieść wigilijna" - Opowieść wigilijna - opowieść wigilijna.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".1..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

ZAPISZ SIĘ!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt