Sprawdzian z lektury felix net i nika i gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Odpowiedz.. Widzą księgę, którą skanuje .Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Jak miał na nazwisko Net?. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Plan ramowy 1.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Devam etmek için doğru yanıta dokunun.. 1) Nika to 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: 3) Caban był: 4) Gang Niewidzialnych LudziW ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rozwiąż test!. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Co Net nosiła zawsze w plecaku?Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 1. .. Kim była pani Lucynka ?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. chomik8.. Sprawdź swoją wiedzę!. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Co się stało z rodzicami Niki?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.Witaj na stronie Quizz.pl.. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.Jak dojechaliście do pensjonatu to Felix Net i Nika chcieli z wami porozmawiać okazało się że szukają skarbu którego szuka gang niewidzialnych ludzi i skoro wiedzą już o tym że Nika ma moce Net dobrze się zna na komputerach a Felix jest wynalazcą to im pomożecie w znalezieniu pomorskiego skarbu.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Warto się sprawdzić.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do zabawy!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Część 2.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Zawiera 9 pytań.. Spotkanie w nowej szkole i .. Szukaj.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Część 3.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

... z których miałam sprawdzian.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Net i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt