Przepisz poniższy tekst i wstaw w miejsce odpowiednie wyrazy

Pobierz

Przedstaw się, napisz w kilku zdaniach, które przedmioty nauczane w szkole lubisz i jakie są twoje zainteresowania.Przepisz tekst do zeszytu wstawiając w miejsce znak zapytania odpowiednie wyrażenia z ramki Użyj poprawnej formy gramatycznej Potrzebne informacje znajdziesz Znajdziesz na informacje na stronach 8 i 9 uwaga Nie wszystkie wyrażenia z ramki zostaną wykorzystane.Przetłumacz poniższy tekst i w wolne miejsca wpisz odpowiednie wyrazy zaznaczone cyframi od 1 do 6.Trzy z tych wyrazów są podane dodatkowo.YURTSHave you ever slept in a yurt?A yurt is a round tent- like structure built using a wooden frame.Tribes in Central Asia have lived in these .. of dwellings for over 2,000 years.. 2011-09-25 11:01:16 Przepisz podane zdania , zamieniając wyrazy w liczbie pojedynczej na liczbę mmogą.. Następnie skopiuj go i przenieś do dokumentu tekstowego.. 2011-05-11 10:53:08 Wpisz podane wyrazy w odpowiednich miejscach .. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.LICEUM 1.. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Gotowy tekst zapisz pod nazwą Pingwin i zminimalizuj okno dokumentu.. Umieść w środku pierwszego akapitu dowolny rysunek (odpowiednio goUruchom edytor tekstu i przepisz tekst.. W miejsca kropek wpisz odpowiednie wyrazy (wytrzymałe, wodzie, pokarm, pływają, fruwać)..

Przeczytaj tekst i zaproponuj do niego odpowiedni tytuł 2.

2010-10-04 18:24:34Pisanie za pomocą komputera.. W edytorze grafiki narysuj pingwina.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.5.Na podstawie tekstu " W ogrodzie" połącz pojęcia w odpowiednie pary: broda małe brzozy biała rogi wydeptana koza wysokie droga śmieszna 0-5 pkt.. Wir müssen die….Przepisz ponizsze zdania.wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu.. W tym celu uruchom program do pisania tekstów i napisz krótki tekst prezentujący twoją osobę.. Sprawdź swoje umiejętności pisania tekstów za pomocą komputera.. 2011-05-11 10:53:08; Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Wstaw wielkie litery i znaki interpunkcyjne 2012-02-29 11:07:15Uzupełnij tekst.. 2014-09-09 15:11:29Podobało się?. Uwaga: dwa wyrazy podano dodatkowo - nie pasują do żadnej luki.Temat: życie rodzinne i towarzyskie Zadanie maturalne Przeczytaj poniższy tekst.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.4.).. Poniższe wyrazy wstaw w odpowiednie miejsca tekstu: romantyzmu , wielu, przywar, serca, sąsiadów, łatwiejsze ,… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przepisz ponizsze zdania.wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu.. Nowa Era Rozwiązanie zadania: zad.2 strona 26.. Zdecyduj, czy poniższe zdania są..

Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.

W odpowiednie miejsca wstaw podane wyrazy 2016-11-22 16:14:34; Uzupełnij schemat procesu oddychania,wpisując w odpowiednie miejsca podane wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. 2010-06-04 17:13:12; Wstaw wyrazy w nawiasach w odpowiednie miejsca w zdaniach.. Ćwiczenie 1.. Razem 0 - 45 pkt.. Na podstawie zawartych w nim informacji zadecyduj, które zdania podane w tabeli są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Opracowanie: Jolanta Lach - nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 3 im.. Napisz do mnie na Instagramie: zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej w BełchatowieUzupełnij tekst, wpisując w odpowiednie miejsca nastepujace wyrazy i wyrażenia dam N a j 2010-10-11 17:26:59 Wstaw wyrazy w nawiasach w odpowiednie miejsca w zdaniach.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst.. 2010-10-27 21:13:44; Wstaw odpowiednie wyrazy pls pomocy 2013-10-20 12:52:50Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zanim rowerzysta skręci w prawo,powinien: 1.Upewnić się,czy znaki lub _____nie zabraniają wykonania tego manewru i czy może to zrobić bezpiecznie; 2.Zbliżyć się do _____krawędzi jezdni; zasygnalizować zamiar skręcanie w _____przez wyciąganie_____ręki; 3.Ustąpić pierwszeństwa_____którzy są na przejściu lub na chodniku-gdy skręca,np.do .Przepisz ponizsze zdania.wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu..

Przepisz ponizsze zdania.wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu.

Sformatuj dokument jak poniżej (czcionka -np. Book Antiqua 14, kolory, kursywa, akapit - wyjustowany)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt