Uzupełnij tekst słowami z ramki are

Pobierz

Odpowiedź Guest.. The three sons go into father bedroom.Przeczytaj tekst i wybierz właściwą odpowiedź.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Uzupełnij dialog słowami z ramki.. Workbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl1.. Napisz zdania przeczące w czasie Past Simple.. Odpoczywamy…aktywnie !. Odpowiedz.. 0 .2 Popatrz na obrazek i uzupełnij tekst słowami z ramki.. - Uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst.. 5Oliwiajx 0 rozwiązanych zadań.. Pomocy potrzebuję zadania 2 str 3.. 4/76 Wybierz właściwą opcję.. Uzupełnij krzyżówkę z wyrazami z ,,rz" i zapamiętaj je.. Odpowiedź Guest.. Przeczytaj ogłoszenie i zaznacz czy to prawda, czy fałsz.. Dodaj.Uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij brakujące słowa.. 2 Odpowiedz.. Uzupełnij tekst słowami z ramki.. If you 0 _____ by a river, you 1 _____ good luck.Uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie.. .Dopasuj słówka z ramki i wstaw je w odpowiedniej formie.. I / from New York I'm not from New .Uzupełnij tekst słowami z ramki jedno słowo zostało podane dodatkowo.. Krzyżówka.. Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Question from @Misiabel - Szkoła podstawowa - Język rosyjskiPlik Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z ramki.doc na koncie użytkownika brmj • folder KLASA III • Data dodania: 14 maj 2012Zad..

Uzupełnij tekst słowami z ramki.

WorkbookUzupełnij tekst słowami z ramki.. Nowe pytania.. If you 0 _____ by a river, you 1 _____ good luck.Uzupełnij tekst - uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst!. Kate i Ludwik zdecydowali, że wynajmą domek.. 5/76 W zeszycie uzupełnij tekst prawidłową formą czasowników w nawiasach w czasach Past Simple i Past Continuous.Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Kopia Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Jedno słowo podano dodatkowo.. wg Mfijalkowska5.. Przeczytaj ofertę i cennik stadniny koni i odpowiedz na pytania.. Na szczęście, w przypadku języka angielskiego w czasie Present Simple jest to wyjątkowo proste.2 Potrafię zadawać pytania na temat życiowych doświadczeń i na nie odpowiadać.. Proszę o zrobienie Ex.Uzupełnij luki w dialogu słowami z ramki Uwaga trzy słowa są zbędne.. Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Past Simple.. Wybierz poprawną formę.. 2 (Wstaw do zdań nazwy mebli i urządzeń domowych).Popatrz na obrazek i uzupełnij tekst słowami z ramki.. Jeden wyraz został podany dodatlowo (przykład) 1. house2.. Społeczność1.. Uzupełnij luki słowami z ramki.. W ramce jest o jedno słowo za dużo..

2 Uzupełnij tekst słowami z ramki.

jeden wyraz został podany dodatkowo .. are Odpowiedź na zadanie z English Class A1.. Zapisz wybrane słowa w zeszycie.. Zdania z wyrazami zawierającymi głoski: z, ż, rz Porządkowanie.. I / from New York I'm not from New .Uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie.. Nowe pytania.. Zapisz słowa w zeszycie.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.10.2018 (11:58) - przydatność: 57% - głosów: 16.. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.. Zapisz wybrane słowa w zeszycie.. 1.Przeczytaj przykład.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów .. Stacja 3.. 1.Uzupełnij tekst słowami z ramki Niektórych nwm A reszta nwm czy dobrze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt