Streszczenie szczegółowe o psie który jeździł koleją

Pobierz

Pewnego dnia na stacji Marittima w środkowych Włoszech czekano na pociąg z Turynu.O psie, który jeździł koleją - streszczenie, plan wydarzeń .. Streszczenie.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kolejarz ma trójkę dzieci (Gina, Roberto i Adele), które natychmiast .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.o psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówO psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski - streszczenieHistoria niesamowitego psa o imieniu Lampo, który podróżował koleją.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Plik Test sprawdzający znajomość lektury klasy III Lampo.doc na koncie użytkownika cafe8 • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 12 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Bardziej szczegółowo Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Plik o psie lampo.doc na koncie użytkownika cafe8 • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 12 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania..

Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją.

Na stacji kolejowej w Marittimie pojawia się kundelek imieniem Lampo, który zostaje przygarnięty przez zawiadowcę kolei.. Jest to też opowieść o wiel-Historia o psie, który jeździł koleją jest oparta na faktach.. Książka po raz pierwszy została wydana w 1967 r. Akcja dzieje się we Włoszech w latach 60 - tych XX w., zaś głównym miejscem akcji jest stacja kolejowa w Marittimie.Zapomniałeś, kim jest Lampo, postać w lekturze O psie, który jeździł koleją, Pisarski Roman?. Autor, czytając włoską prasę, natknął się na historię niezwykłego psa i postanowił przenieść ją na karty swojej książeczki.O psie który jeździł koleją streszczenie analiza interpretacja (Roman Pisarski).. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.10.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, szkoła podstawowa.. Opis psa, Napisz artykuł do gazety o psie La.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies..

Streszczenie szczegółowe 1.

Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!O psie, który jeździł koleją - opracowanie (geneza, czas i miejsce akcji, problematyka) Opowiadanie o dzielnym Lampo po części oparte jest na faktach.. --Muzyka w tle: Buddy by Ben.Napisz streszczenie O psie który jeździł koleją Pisarskiego Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 3Utwór "O psie, który jeździł koleją" opowiada historię o dzielnym psie Lampo po części opartą na faktach.. Opis fabuły.. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów (m.in. psa Lampo, zawiadowcy i jego rodziny, owczarza i jego żony), przykładowe wypracowania (Jaki był Lampo?. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Quiz w Poczekalni..

...Masz problem ze zrozumieniem utworu O psie, który jeździł koleją?

Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się we Włoszech.. Chociaż ta opowieść jest dziwna, wydarzyła się naprawdę.. Ta historia wydarzyła się we Włoszech, jest opowieścią o psie, który jak prawdziwy turysta potrafił podróżować koleją sam, po wielkim kraju.. Autorem książki jest Marta Zawłocka.. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.Historia o psie, który jeździł koleją wydarzyła się naprawdę.O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Na cholewie, a także na .. Mają kształt ogromnego buta.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Napisz streszczenie O psie który jeździł koleją.. Nikt nie potrafił wytłumaczyć, w jaki sposób docierał do celu.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Streszczenie, analiza, interpretacja pochodzi z wydawnictwa Literat.. Na tym bucie jest wiele miast i wsi, łączy je ze sobą kolej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Książka O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .Książka O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Skomentuj.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. O psie który jeździł koleją Romana Pisarskiego streszczenie.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. zosia1011 4 lata temu.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. W jednej z toskańskich miejscowości w latach 50..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt